دانلود Calls Blacklist PRO 3.2.44 - بلاکر SMS و تماس اندروید!


نرم افزار اندروید, ابزار اندروید, 305 2019-06-11 01:30:06

Calls Blacklist PRO v3.2.44 Patched – ساده ترین، کارآمدترین و قدرتمندترین بلاکر تماس و پیامک مخصوص اندروید !
نسخه ی پولی، پرمیوم و پچ شده بدون تبلیغات!
پیشنهاد ویژه اندروید
Calls Blacklist PRO از بهترین، ساده ترین و محبوب ترین اپلیکیشن های بلاک و مسدودسازی تماس ها و پیامک ها از استودیوی Vlad Lee برای دستگاه های اندرویدی است که با قیمت 2.99 دلار در Google Play به فروش می رود و تا به این لحظه بیش از 50 هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان خریداری و دریافت شده است. بدون شک برای شما نیز پیش آمده است که شماره ای به دفعات زیاد مزاحمت برای شما ایجاد می کند و دوست دارید از شر آن خلاص شوید! پیشنهاد ما به شما استفاده از برنامه های مسدودسازی تماس است که برنامه پیش رو یکی از بهترین هاست و با ان ها می توانید به اسانی شماره مزاحم ها را در لیست سیاه قرار دهید تا دیگر از این شماره تماس و یا پیامکی را دریافت نکنید! بله اگر به دنبال یک اپلیکیشن عالی برای مسدود کردن تماس و پیامک هستید به هیچ وجه Calls Blacklist PRO را از دست ندهید.
برخی از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن Calls Blacklist PRO اندروید :
* مسدود کردن تماس ها و پیامک های دریافتی
* مسدود سازی آسان شماره های دلخواه
* بلکر بسیار قوی و کاملا قابل اعتماد
* محیط کاربری بسیار ساده و بدون نیاز به دانش خاص
* بدون تبلیغات !
اپلیکیشن Calls Blacklist PRO هم اکنون در مارکت اندروید دارای امتیاز 4.0 از 5.0 است که ما در اندروید نسخه ی پولی و پرداخت شده ان را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید ان را با یک کلیک دریافت کنید.
توجه داشته باشید که : نسخه ی پیش رو از اپلیکیشن Calls Blacklist PRO ؛ پرو، پولی و پرداخت شده است و تمامی قابلیت ها در دسترس هستند + تبلیغاتی در ان وجود ندارد.
تغییرات نسخه ی v3.2.44 :
* رفع مشکلات برنامه و بهینه سازی های متعدد
 
دانلود Calls Blacklist PRO - بلاکر SMS و تماس اندروید!
 گزارش خطا !

لینک های دانلود 0

محصولات تصادفی

تبلیغات متنی