Microsoft Office 16.0.17328.20152 - قدرتمندترین پکیج مایکروسافت اندروید


نرم افزار اندروید, آفیس, 1813 2024-03-19 02:30:21

Microsoft Office v16.0.17328.20152 – پکیج بی نظیر نرم افزارهای آفیس 2019 برای دستگاه های های اندروید
عرضه یک پکیج عالی با سه نرم افزار قدرتمند به درخواست شما عزیزان
قابل استفاده برروی همه تبلت ها و گوشی های اندرویدی!

Microsoft Office از قدرتمندترین و محبوب ترین برنامه های ویرایش فایل های ورد، اکسل و پاورپوینت مخصوص اندروید است که جدیدترین نسخه کامل اش پیش روی شما قرار دارد! بله… امروز قصد معرفی قدرتمندترین، بهترین و کامل ترین پکیج مایکروسافت آفیس با نام Microsoft Office For Android برای دستگاه های اندرویدی را داریم که این پکیج شامل سه اپلیکیشن عالی و بی نظیر از کمپانی مایکروسافت می باشد و با نصب هر سه اپلیکیشن برروی دستگاه اندرویدی خود می توانید سه ابزار قدرتمند مایکروسافت ورد، مایکروسافت اکسل و مایکروسافت پاورپوینت را داشته باشید! در اصل این پکیج شامل سه اپلیکیشن بی نظیر Microsoft Word Preview و Microsoft Excel Preview و Microsoft PowerPoint Preview می باشد که از کامل ترین نرم افزارهای آفیس به شمار می رود و تمامی قابلیت ها و ویزگی های موجود در نسخه ی PC خود را داراست! اگر از کاربرانی هستید که دارای یک دستگاه اندرویدی می باشید و به دنبال کامل ترین، بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای آفیس هستید پیشنهاد می دهیم به هیچ وجه این بسته را از دست ندهید! با نرم افزار Microsoft Word: Write, Edit & Share Docs on the Go می توانید به ویرایش و مشاهده ی فایل های آفیس ورد بپردازید و از ویژگی هایی همچون ایجاد فایل ورد، ویرایش فایل ورد، اضافه کردن شماره صفحات، نوشتن متن به صورت حرفه ای، لایوت ها، استایل ها و دیگر موارد استفاده نمایید.

 

Microsoft Word Preview

 

از طرف دیگر با اپلیکیشن Microsoft Excel: View, Edit, & Create Spreadsheets قادر خواهید بود به اسانی به ویرایش و مشاهده ی فایل های اکسل پرداخته و در صورت تمایل انواع جدول های مختلف را طراحی و ذخیره نمایید و از قابلیت های کم نظیر نرم افزار به رایگان بهره ببرید! مجموعه ای از ویژگی های کاربردی در دل مایکروسافت اکسل گنجانده شده است که شما را از داشتن برنامه های دیگر بی نیاز می سازد! با این برنامه بهترین شکل ممکن قادرید به مشاهده و ویرایش فایل های اکسل بپردازید!

 

Microsoft Excel View, Edit, & Create Spreadsheets

 

در آخر توسط اپلیکیشن Microsoft PowerPoint: Slideshows and Presentations می توانید فایل های معروف پاور پوینت را بسازید و یا فایل های مایکروسافت پاور پوینت مختلف را در محیطی زیبا مشاهده نمایید و از دیگر ویژگی های فوق العاده ی نرم افزار استفاده کنید! همانند دو نسخه دیگر یعنی مایکروسافت ورد و اکسل، مجموعه ای از ویژگی های کاربردی در دل مایکروسافت پاورپوینت گنجانده شده است که شما را از داشتن برنامه های دیگر بی نیاز می سازد! با این برنامه بهترین شکل ممکن قادرید به مشاهده و ویرایش فایل های پاورپوینت بپردازید!

 

Microsoft PowerPoint Slideshows and Presentations

 

ما امروز در اندروید برای اولین بار در سطح وب ؛ پکیج قدرتمند Microsoft Office For Android مربوط به سال 2019 را به صورت کاملا تست شده در اختیار شما قرار می دهیم که دارای حجم +60 مگابایت می باشد! باز هم تاکید می کنیم که اگر دارای دستگاه اندرویدی هستید و به دنبال بهترین های مایکروسافت آفیس هستید بدون درنگ اقدام به دانلود این پکیج فوق العاده نمایید! هر سه نسخه ای از این پکیج در گوگل پلی از محبوب ترین ها و پردانلودترین ها هستند که همگی با میلیون ها دریافت، امتیاز +4.4 از 5.0 را کسب کرده اند!

 

imo