دانلود Fast & Furious 6: The Game 4.1.2 - بازی مسابقات اندروید


بازی اندروید, مسابقه ای, 2253 2018-04-12 08:00:44

امروز قصد معرفی بازی جدید و فوق العاده زیبای Fast & Furious 6: The Game را برای سیستم عامل اندروید داریم که یکی از مهیج ترین و هیجان برانگیزترین بازی های مسابقات اتومبیل رانی می باشد. نسخه ی پنجم بازی که با نام Fast Five منتشر شده بود ، نسخه ی ششم به نسبت دارای گرافیک بالاتری است و بهبود چشمگیری داشته است.

با بازی شگفت انگیز Fast & Furious 6 با اتومبیل های دهه ی 1970 در سطح شهر لندن به مسابقه بپردازید و هیجان را در اسمارت فون خود به ارمغان بیاورید. در این بازی انواع اتومبیل های دهه ی 1970 تا به امروز در اختیار شماست که در خیابان های لندن به مسابقه با رقیبان می پردازید. با پایان بردن انواع ماموریت های چالش برانگیز به افزایش امتیاز و پول خود کمک خواهد کرد و با اندوخته ی خود می توانید علاوه بر ارتقاء اتومبیل ها به سطح بالاتر؛ با نمایش قدرت رانندگی و مهارت های بالایی که دارید احترام سایر رانندگان حرفه ای و سرعتی را به دست آورید !

 

دانلود Fast & Furious 6: The Game 1.0 - بازی مسابقات حرفه ای اندروید + دیتا

 

در بازی Fast & Furious 6 گرافیک خیره کننده ، حالت های مختلف بازی و چالش و ماموریت های اعتیاد آور و شدید همگی دست به دست هم داده اند تا هیجان را در دیوایس شما به ارمغان بیاورند.

شما می توانید با مراجعه به ادامه ی مطلب این پست از اندروید علاوه بر مشاهده ی تصاویری از محیط بازی ، ان را به همراه فایل دیتا به صورت رایگان دریافت کنید.

 تغییرات نسخه ی v4.1.2:

* اضافه شدن ویژگی های جدید و عالی

* رفع برخی از مشکلات و بهبود عملکرد

 

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

مرحله ی اول : فایل apk را دانلود و نصب نمایید.

مرحله ی دوم : فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.kabam.ff6android را در مسیر SDcard/android/obb قرار دهید.

مرحله ی سوم: بازی را به صورت آنلاین اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

 

Download Fast & Furious 6: The Game v1.0 Android

 

 

Download Fast & Furious 6: The Game v1.0 Android

 

 

Download Fast & Furious 6: The Game v1.0 Android

 

 

Download Fast & Furious 6: The Game v1.0 Android