دانلود Squids Odyssey 1.0.90 - بازی ماجراجویی خاص و زیبا اندروید


بازی اندروید, ماجراجویی, 1000 2018-10-31 20:30:29

Squids Odyssey یک بازی ماجراجویی زیبا با طراحی و ساخت فوق العاده از استودیوی بازیسازی The Game Bakers برای دستگاه های اندروید است که با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ابران ان را حضورتان معرفی کنیم و شما دوستداران بازیهای اکشن – ماجراجویی را برای بار دیگر به وجد بیاوریم!امپراطوری اقیانوس که متعلق به ماهی هاست، در معرض خطر قرار گرفته است و شما به عنوان یک نیروی وفادار می بایست در این مشکل حضور پیدا کنید و با دشمنان پادشاهی مبارزه کنید! برای مبارزه با دشمنان و مهاجمان می توانید از 15 ماهی مرکب در 4 کلاس مختلف استفاده کنید که هر یک از ان ها در اعماق دریا از خطرناک ترین ماهی ها هستند و مقابله با آن ها کار سختی خواهد بود که اکنون مدیریت آن ها به شما واگذار شده است! خرچنگ ها و میگوها دشمنانی هستند که امپراطوری را در معرض خطر قرار داده اند و حالا شما باید با کمک ماهی های قهرمان به نبرد با ان ها بروید و ان ها را از بین ببرید و به هدف تان که جلوگیری از نابودی دنیای ماهی هاست، برسید. صدها مرحله خاص در Squids Odyssey گنجانده شده است که روی هم رفته +15 ساعت گیم پلی خاص را برای تان به ارمغان می اورد و اگر از علاقه مندان به بازیهای ماجراجویی باشید بدون شک ساخت فوق العاده و گیم پلی بی نظیرش نظرتان را جلب میکند.
 
Squids Odyssey
 
بازی Squids Odyssey تا به این لحظه که ما در حال معرفی اش هستیم هیچ فروشی نداشته و با دانلود ان از اندروید از اولین کاربران جهانی خواهید بود که نسخه اندرویدش را تجربه می کنید. شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی بازی Squids Odyssey را مشاهده کنید و در نهایت اگر مایل بودید با یک کلیک اقدام به دانلود نسخه خریداری شده و کامل بازی از سرورهای پرسرعت سایت بکنید.
تغییرات نسخه ی v1.0.90 :
* انتشار نسخه اول بازی در گوگل پلی – عرضه و معرفی برای اولین بار در ایران
 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :
– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.
– فایل دیتا را دریافت کنید و ان را از حالت فشرده خارج کنید . پوشه ی com.thegamebakers.squidsodyssey2 را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.
– در نهایت بازی را اجرا نمایید .