Rite of Passage: Heart of the Storm Full 1.0.0 - بازی ماجراجویی


بازی اندروید, ماجراجویی, 1421 2018-03-31 18:30:06

Rite of Passage: Heart of the Storm Full 1.0.0 – بازی ماجراجویی قلب طوفان اندروید + تریلر
نسخه کامل و پرداخت شده با تمام قسمت ها و داستان تقدیم شما
تست شده با اجرای افلاین

Rite of Passage: Heart of the Storm Full – قلب طوفان بازی جدید، سرگرم کننده و جالب در سبک بازیهای ماجراجویی – اشیاء پنهان از استودیوی بازیسازی مطرح Big Fish Games برای اندروید است که ساعت ها پیش به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شد و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران ان را حضورتان معرفی کنیم و نسخه کامل و پرداخت شده اش را در اختیارتان قرار دهیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! مربی تان Professor Mann به خاطر کمک فوری که نیاز دارد شما را فرا میخواند. در راه ملاقات او اتفاقات فراطبیعی در آسمان رخ میدهد که بسیار وحشتناک است. شما به زودی می فهمید که استاد محبوب شما با یک طوفان خطرناک روبرو شده و شاهد این اتفاق در آسمان بوده است! با یک حرکت هوشمندانه او را بیابید و سرنخ و علت این حوادث ناگوار را پیدا کنید! در بازی Rite of Passage: Heart of the Storm Full همانند دیگر بازیهای اشیاء مخفی باید صدها پازل و معمای خاص را حل کنید و با پیدا کردن هزاران اشیاء مخفی به حقیقت های مهم دست پیدا بکنید. اگر از علاقه مندان به بازیهای ماجراجویی هستید بدون شک Rite of Passage: Heart of the Storm Full با طراحی و ساخت فوق العاده نظرتان را جلب میکند ؛ یک بازی ماجراجویی گرافیکی با داستان فوق العاده زیبا و طراحی جالب!

 

Rite of Passage: Heart of the Storm Full

 

بازی Rite of Passage: Heart of the Storm Full هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز خوب 4.5 از 5.0 است که ما در اندروید اولین نسخه ان را به همراه دیتا برای دانلود عرضه کرده ایم و قادرید ابتدا تصاویر و تریلری از گیم پلی ان را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت دریافت بکنید. در اخر اینکه، بازی Rite of Passage: Heart of the Storm Full توسط ما تست شده و به صورت افلاین اجرا شده است .

تغییرات نسخه ی V1.0.0 :

* انتشار نسخه اول بازی در گوگل پلی .

 

دستورالعمل نصب واجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.bigfishgames.ritepassageheartstormgoog را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– در نهایت بازی را اجرا نمایید.