Fallout Shelter 1.17.0 - بازی شبیه‌ سازی فالوت‌ شلتر -مدیریت پناهگاه + مود


بازی اندروید, استراتژیک, 3002 2024-06-21 20:30:15

Fallout Shelter v1.17.0 + Mod – بازی شبیه سازی ساخت و مدیریت پناهگاه فال اوت شلتر اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (افزایش پول با ساخت و ساز و آپگرید) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین
پیشنهاد ویژه

Fallout Shelter – فالوت شلتر یک بازی محبوب و مطرح و همچنین ؛ اولین بازی کمپانی معروف و نام آشنای Bethesda Softworks LLC برای دستگاه های اندرویدی است که همین چند دقیقه پیش شاهد عرضه شدن نسخه جدید اندرویدی آن در گوگل پلی بودیم و تصمیم بر این شد تا مثل همیشه پیش قدم شویم و آن را برای اولین بار حضور شما کاربران ایرانی اندرویدی معرفی نماییم و با عرضه نسخه اصلی و مود جدیدترین آپدیت اش به وجدتان بیاوریم! Fallout Shelter همانطوری که از اسمش پیدا است، داستان پناه گرفتن بازمانده‌های فاجعه ای اتمی در زیر زمین است؛ وال ‌هایی (Vault) که یکی از اجزای اساسی سری Fallout به حساب می آیند. نقش شما در بازی، فرمانده این پناهگاه و گسترش دادن آن است. شما باید با اندک بازماند ‌های فاجعه اتمی، وارد یکی از این پناهگاه ها شوید و زندگی جدیدی را در زیرزمین آغاز کنید. در ابتدا، پناهگاه تان جز نیروگاه تأمین و توزیع برق، آب و البته غذا، چیز دیگری ندارد. اینجا است که نقش شما در بازی مشخص می شود و باید به عنوان شهردار این شهر زیرزمینی به جذب نیرو و البته قرار دادن آن ها در جای درست بپردازید! شاید با مطالعه این توضیحات کمی سردرگرم شده باشید و البته به شما حق می دهیم چون با یک بازی خاص با گیم پلی منحصر به فرد روبرو هستید که حرف های زیادی برای گفتن دارد و باید با ما همراه شوید تا بیشتر با آن آشنا شوید! در بازی فال اون شلتر اندروید شخصیت اصلی بازی دارای یک سری آیتم ها مثل قدرت، تحمل، احساس، هوش، جذبه، چابکی و شانس است که جمع همه این آیتم ها با نام SPECIAL سناخته می شود و شما باید به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید! کاری به جنگ، خون ریزی ها و فضای غم زده بازی نداشته باشید و تلاش برای زندگی ایده ال را اولویت اصلی خود قرار دهید! از افراد دارای چابکی زیاد برای تهیه آذوقه و از افراد دارای هوش زیاد برای تولید دارو های ضد رادیواکتیو بهره ببرید و توجه ویژه به  SPECIAL آن ها داشته باشید که عدم استفاده درست از آن ها چیزی جز خون و خون ریزی در پناه گاه تان بر جای نخواهد گذاشت! با پیشروی در بازی می توانید پناهنده های بیشتری را دور خود جمع کنید و برای آن ها اتاق های مختلف بدنسازی، مدرسه، آزمایشگاه و … بسازید و یک زندگی فوق العاده را برای آن ها ترتیب دهید! یک زندگی که قرار است شما را به صورت ویژه به چالش بکشد!

برخی از ویژگی های بازی Fallout Shelter اندروید :

  • بهترین طاق ها را بسازید تا شهروندانتان در امنیت باشند
  • بر جامعه پر رونق خود نظارت کنید و مردم خویش را به سوی خوشحالی سوق دهید
  • موفقیت شما در بازی نیاز یه ساکنانی با مهارت های مختلف است
  • ساکنین خود را به زمین های الوده بفرستید و مواد ارزشمند به دست اورید
  • از طاق خود با تقویت ساکنین در برابر بیگانگان محافظت کنید
  • از گرافیک خیره کننده، صداگذاری فوق العاده و گیم پلی منحصر به فرد لذت ببرید

بازی Fallout Shelter تا به اکنون بیش از 10.000.000 بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده و در پلی استور دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است و ما در اندروید ان را برای اولین بار به همراه نسخه مود و دیتا در اختیار شما قرار می دهیم. می توانید ابتدا تصاویر و تریلری از بازی را مشاهده و اگر مایل بودید خود بازی را دریافت نمایید. این بازی همانند دیگر بازیهای موجود در اندروید پس از تست و بررسی برای دانلود عرضه گردیده است که برروی همه دستگاه های اندروید بدون مشکل نصب خواهد شد و قادر به تجربه آن به صورت آفلاین و در نبود اینترنت خواهید بود. شما قادرید یکی از فایل نصبی اصلی یا مود را به همراه دیتا دریافت کرده و وارد دنیای بی نظیر فال اون شلتر شوید و برای روزها به گوشی میخکوب شوید!

توضیحات مود: هنگام اپگرید بخش هایی از ساختمان که ساختیم بجای مصرف سکه به آن اضافه میشود.

 

Fallout Shelter

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی Fallout Shelter :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه com.bethsoft.falloutshelter را در Android/Obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی را اجرا کنید.